Festival Podtvrzí!

02.07.2021

Tento rok se potkáme na jedinečném festivalu Podtvrzí 2021! Který se bude konat od 16 do 18 července!

Konečně si po tom těžkém roce odpočineme a vyrazíme za zábavou! Pokud ještě nevíte kam, Podtvrzí je určitě jedna z možností! 

Podtvrzí 2021 je druhý ročník multimediálního, multižánrového festivalu. V polovině července si pod jednou z nejkrásnějších rozhleden v Česku každý najde to svoje. Hudbu, divadlo, workshopy, přednášky, poezii a nejen to! 

Například si tam poslechnete: The Roaring 420s, Květy, Post-hudba, Madhouse Express, Kill The Dandies! a další! Rovněž zde najdete spoustu krásných stánků, kde si budete moci něco dobrého zobnout, zakoupit domácí výrobky, nebo například staré vinylky! 

A proč bych tento článek v první řadě psala? Mezi stánky najdete samozřejmě mě a mojí crew! Na stánku najdete všechny moje prkotinky, které s láskou vyrábím (náušnice, přívěsky, dekorace apod.) Bude se zde moci poradit o tetování, dám vám různé tipy a rady a pokud by jste chtěli tetování vyzkoušet tak se nebojte, protože se bude tetovat henou! A to nejen černé mandaly, ale bude tu široký výběr motivů i možnost freehandu v bílých, zlatých. modrých, třpytivých.... zkrátka ve všech barvách!

Tak doufám, že se tam potkáme a budu se moc těšit!

Vaše Taterka Therapy